| anonim_4396 a întrebat:

credeti ca masajul anti celulita va avea efecte? sau capsulele cellisa?big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Masaj, auto-masaj, acupunctura, dieta, miscare, miscare, miscare! cu medicamentele te otravesti incet-incet!

| biscuite a răspuns:

E bun si masajul anticelulitic, are efecte dar combinat cu dieta si sport.

| rserpu a răspuns:

Ai grija te rog cu pastilile de slabit, majoritatea pastilelor de slabit care nu le cumperi din farmacii sunt contrafacute. Au fost si cazuri de decese anul trecut datorita pastilelor de slabit.