| brokeangell a întrebat:

Buna ce parere aveti de zineryt pentru cosuri. Dar despre crema cu extrat de melc? Folosindule poti scapa de pete puncte negre si cosuri albe?

3 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

De crema cu extract de melc n-am auzit.
Despre Zynerit nu am tocmai o parere buna. Iti usuca tenul foarte mult si daca mai este si sensibil risti sa te iriti.

| Matt24 a răspuns:

Zynerit functioneaza pentru unele persoane insa este destul de abuziv, va trebuii sa folosesti o crema hidratanta in paralel fiindca iti usuca mult pielea.Incearca aknesol, este varianta mai ieftina si mai putin invaziva a zyneritului

| NicoNicole a răspuns:

Am folosit crema de melci dar e pentru ten foarte uscat, este foarte hidratanta dar miroase destul de urat.Nu te ajuta la cosuri sau puncte, eu nu am terminat cutiuta pentru ca nu am vazut nicio imbunatatire.Pretul e destul de mare