| smaly a întrebat:

Bună.
Cei care au avut ..CANDIDOZA. bucala sau genitala sunt careva? Dati-mi si mie niste sfaturi cum v-ati tratat sau va tratati? Am fost la medic si deja de 4 zile urmez tratamentu si dieta.
Sau poate stiti persoane care au avut? Si ce au facut

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Odihneste-te,mananca sanatos, urmeaza-ti tratamentul intocmai! Nu intetine relatii sexuale cu nimeni in perioada asta si fa o pauza de la tot ce tine de autosatisfacere sexuala, ar fi buna pentru creier. Sanatate!