| anonim_4396 a întrebat:

cine stie cat costa medicamentul de slabit heritage e-lite?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| matchpoint a răspuns:

Administrarea de medicamente pentru slabit este foate periculoasa si nicidecum nu se face dupa ureche. Efectul jo-jo, diabet, sunt doar doua exemple pentru efectele negative a administrarii unor asemenea medicamente.
Fa sport, mananca sanatos, bea multe lichide si nu vei mai avea nevoie de tot felul de medicamente. Multa sanatate. Pa

| Slavic a răspuns:

Costa 1750 - 1800 ron 180 tablete, e mult stiu. Si mie imi este frica sa nu imi afecteze ficatul sau sa nu ma ingras dublu cand opresc administrarea, dar... De o saptamana stau numai pe net si caut informatii despre HE, cred ca am intrat sa citesc pe toate forumurile unde se dezbatea acest subiect, am citit pe nenumarate site-uri despre produs...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar atunci pe pastile se poate lua? si daca da, cat costa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică: