| marinelcrisan a întrebat:

Cine stie pentru ce este indicat medicamentul TADOR?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Citeste pe google prospectul medicamentului Tador.

| Bacemi a răspuns:

Tratamentul simptomatic de scurtă durată al durerilor de intensitate uşoară - moderată, cum ar fi dureri musculo-scheletice, dismenoree, durerile dentare.

| JeSa a răspuns:

Buna! uita-te un pic aici;) http://www.pcfarm.ro/prospect.php?id=3082. Sanatate, pa!

| mioara a răspuns:

Tador este pentru dureri de cap de reumatism este cel mai bun luat in cantitati moderate 1/2 pe zi.

nony
| nony a răspuns:

Eu il luam cand ma durea o masea.Super bun, ma lasa imediat
Cel putin la mine isi facea efectul.

| ina_4413 a răspuns:

Este un medicament impotriva durerii.

| ._6225 a răspuns:

Ndicatii: Oral: tratament symptomatic de scurta durata al durerilor musculo-scheletice, dismenoree, durerile dentare. Injectabil: postoperator, colica renala, dorsalgii severe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stiti ca eu am ostroporoza si am dureri mari de genunchi si am luat acest medicament si e super nici nu zic ca m-a durut vreodata picioarele este nemai pomenit de bun.pa va pup petrutza din fetesti