Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2944743intrebari
Quiz-uri TPU
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
1 Iul
SATI 268.629AFISARI
123.549VIZITE
109.301V. UNICI

Cine stie pentru ce este indicat medicamentul TADOR?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.
  • 8 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Citeste pe google prospectul medicamentului Tador.
  • a răspuns:
    Tratamentul simptomatic de scurtă durată al durerilor de intensitate uşoară - moderată, cum ar fi dureri musculo-scheletice, dismenoree, durerile dentare.
  • a răspuns:
    Buna! uita-te un pic aici;) http://www.pcfarm.ro/prospect.php?id=3082. Sanatate, pa!
  • a răspuns:
    Tador este pentru dureri de cap de reumatism este cel mai bun luat in cantitati moderate 1/2 pe zi.
  • a răspuns:
    Eu il luam cand ma durea o masea.Super bun, ma lasa imediat
    Cel putin la mine isi facea efectul.
  • a răspuns:
    Este un medicament impotriva durerii.
  • a răspuns:
    Ndicatii: Oral: tratament symptomatic de scurta durata al durerilor musculo-scheletice, dismenoree, durerile dentare. Injectabil: postoperator, colica renala, dorsalgii severe.
  • Raspuns anonim:
    Sa stiti ca eu am ostroporoza si am dureri mari de genunchi si am luat acest medicament si e super nici nu zic ca m-a durut vreodata picioarele este nemai pomenit de bun.pa va pup petrutza din fetesti