Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2763806intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
29 Sep
SATI 269.792AFISARI
142.591VIZITE
129.427V. UNICI
8 Decembrie 2009
marinelcrisan intreaba:

Cine stie pentru ce este indicat medicamentul TADOR?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.
  • 8 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 8 Decembrie 2009 23:43
    constantaproca a răspuns:
    Citeste pe google prospectul medicamentului Tador.
  • 8 Decembrie 2009 23:43
    Bacemi a răspuns:
    Tratamentul simptomatic de scurtă durată al durerilor de intensitate uşoară - moderată, cum ar fi dureri musculo-scheletice, dismenoree, durerile dentare.
  • 8 Decembrie 2009 23:32
    JeSa a răspuns:
    Buna! uita-te un pic aici;) http://www.pcfarm.ro/prospect.php?id=3082. Sanatate, pa!
  • 12 Decembrie 2009 09:59
    mioara a răspuns:
    Tador este pentru dureri de cap de reumatism este cel mai bun luat in cantitati moderate 1/2 pe zi.
  • 8 Decembrie 2009 23:59
    nony a răspuns:
    Eu il luam cand ma durea o masea.Super bun, ma lasa imediat
    Cel putin la mine isi facea efectul.
  • 9 Decembrie 2009 09:03
    ina_4413 a răspuns:
    Este un medicament impotriva durerii.
  • 8 Decembrie 2009 23:28
    ._6225 a răspuns:
    Ndicatii: Oral: tratament symptomatic de scurta durata al durerilor musculo-scheletice, dismenoree, durerile dentare. Injectabil: postoperator, colica renala, dorsalgii severe.
  • 15 Mai 2010 08:57
    Raspuns anonim:
    Sa stiti ca eu am ostroporoza si am dureri mari de genunchi si am luat acest medicament si e super nici nu zic ca m-a durut vreodata picioarele este nemai pomenit de bun.pa va pup petrutza din fetesti