| anonim_4396 a întrebat:

cine stie cat costa pastilele de slabit heritage e-lite?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt destul de costisitoare, sar peste 100 ron dar nu garantează nimeni că ai să slăbești!
Învață să slăbești sănătos printr-o dietă săracă în calorii, fructe și legume proaspete, carne slabă, sucuri fresh, lactate și brânzeturi degresate, ceaiuri depurative, cereale și pâine integrală, alimentele trebuie consumate ori proaspete ori fierte, fripte sau înăbușite, etc. Ultima masă trebuie să fie cel târziu la ora 19. 00.
Trebuie de asemenea să-ți faci un program de exerciții fizice care vor fi efectuate zilnic (în primele două săptămâni se tonifică musculatura și primele rezultate apar după 30 de zile), progresiv începând la de la 30 de minute până la o oră.
Succes.
Pa, pa.

| Sin a răspuns:

Mai bine nu.
Fa sport si mananca sanatos si o sa slabesti urgent.
Cu pastilele nu o sa faci altceva decat sa iti strici stomacul si sa te ingrasi dublu dupa ce ai incetat sa le mai iei.
Sa nu te gandesti ca daca iei pastilele alea, gata slabesti peste noapte fara sa tii regim si exercitii fizice!

| Boniboon a răspuns:

Crezi ca e o idee buna?

| NimeniCuActe a răspuns:

Banuiesc ca cel mai corect raspuns l-ar da cei care le fac happy