| ursuletlove11 a întrebat:

cum sa imi fac degetele de la maini mai subtiri...nu stiu dar mi se pare cale am cam groase

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CMaria21 a răspuns:

Sincer nu cred ca se poate!

| Piratul10 a răspuns:

Scuze dar nu se poate sa iti face degetele mai mice.

| onlyagirl a răspuns:

Cred ca e imposibil! si eu mi-as dori sa am de exemplu piciorul mai mare, ma incalt de la copii, e o adevarata drama sa nu gasesti in ce sa te incalti! niste degete mai grosute, nu cred ca e asa grav.plus ca...ce conteaza? nu gasesti manusi? sunt ironica, dar ti-am dat exemplul meu, ceva care e cat de cat serios.conteaza sa ai unghiile curate si ingrijite si nimic mai mult! stai linistita:*

| Hiraani a răspuns:

Pai ai putea incerca sa slabesti sa vezi daca ti se modifica si degetelebig grin