| NissanNavara a întrebat:

Cum scap de transpiratia excesiva la fund? Sunt disperat am o problema foarte grava, iarasi a venit caldura si transpir enorm de mult in acesta zona... ceva sfaturi? va rog! funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Poarta pantaloni lejeri din materiale deschise la culoare, boxeri in loc de chiloti stransi pe corp. Spala-te si pudreaza-te cu talc mentolat( se gaseste in farmacie si costa vreo 3 lei tubul), iti da senzatie de racoare.Schimba daca e posibil si-n cursul zilei lenjeria de corp, bea lichide, chiar daca transpiri, ajuta sa scazi temperatura corpului.Acasa incearca sa faci dusuri calde, te vei simti racorit.Nu in ultimul rand, daca poti, incearca sa slabesti, prin orice metode; asta va rezolva de fapt problema.Numai bine.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cam grasut nu? Slabeste! altfel nu ai cum sa scapi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Vorbeste cu un medic daca te ingrijoreaza.
http://forum.romedic.ro/......54996.html
Te pup!

| karsivan a răspuns:

Lenjerie laguta si de bumbac, pudra de talc si lenjerie de schimb.

| MadalinNedelcu a răspuns:

Epileaza-te, spala-te...

| NissanNavara explică:

Nu sunt gras deloc! am 1, 69 m
si 56 kg