| Irina_Angi_1970 a întrebat:

Daca a facut cineva sau stiti pe cineva care a facut ozonoterapie(infiltratii cu ozon )pentru hernie disc lombara, va rog sa-mi spuneti daca a fost eficienta.Multumiri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Irimija_Pety_1910 a răspuns:

Buna.
Chiar mama mea a fost la un tratament cu ozono-terapie pentru membrul drept superior din cauza reomatismului. Din experienta ei si a altor cunostinte este una nesatisfacatoare... doar bani aruncati.

| Irina_Angi_1970 explică (pentru Irimija_Pety_1910):

Va multumesc.Ma bucur ca am aflat parerea unei persoane care a facut tratament cu ozon.

1 răspuns: