| Emonika_6042 a întrebat:

Daca tin o cura de slabire si nu mentioneaza ca nu am voie sa fumez, pot sa continui sa fumez? Scrie doar ca daca beau alcool, sau mananc zaharuri, pe langa dieta propriu-zisa cura se intrerupe. Credeti ca se intampla ceva daca fumez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Visionfree a răspuns:

Fa rost de regenoane si baga asa...cate 10.

| Ogorinio a răspuns:

Nu e bine sa fumezi