| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU astazi m-am decis sa urmez o cura de detoxifiere inteligenta dar nu stiu pe care s-o urmez, am luat aceasta decizie pentru ca simt ca trebuie sa-mi curat organismul.Dar inainte de dieta as vrea sa imi spuneti ce este voie sa mananc si ce n-am voie,cat sa mananc,ce sa beau cat sa beau cand sa beau,daca am voie bauturi alcoolice,daca am voie cafea,tigari,lapte,dulciuri, si daca stiti si ceva exercitii usoare pentru detoxifiere, sau ce alimente sa consum pentru detoxifiere.cate zile tine dieta aceasta si cum sa fie o detoxifiere sanatoasa care sa-mi regenereze ficatu sangele tot si sa nu ma imbolnaveasca sau sa ma faca sa ma simt slabit si fara vlaga.Pentru cel care imi da un raspuns concret, limpede, si ma ambitioneaza are de la mine 5 funde la raspunsurile pe care le voi primi de la el, iar eu va voi tine la curent cu detoxifierea si cu dieta de slabire pe care o voi urma.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

In cura de detoxifiere sigur nu ai voie tigari si bauturi alcoolice!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu face nimic de capul tau. Du-te la medic sa-ti planifice el un mod de slabire sanatos si potrivit tipului tau de organism.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru chiftelutacrocanta):

"iar eu va voi tine la curent cu detoxifierea si cu dieta de slabire pe care o voi urma."

Aha, da, sigur.
Nu ma intereseaza ce ai spus, eu am zis sa nu faci NIMIC de capul tau si sa mergi la medic. Apropo, ca tot o dai cu ambitionatul, daca ai nevoie sa te aplaude altii ca sa faci ceva, inseamna ca nu-ti doresti destul de mult sa reusesti lucrul acela. Si asta e grav, avand in vedere conditia ta.