| DeeDee33 a întrebat:

Buna!

De 2 saptamani caut un gel de dus racoros, de preferinta mentolat...Am cautat la magazinele si farmaciile din zona mea si nu am gasit sad.
Daca stiti vreun site sau un magazin din care pot cumpara asa ceva va rog sa imi dati un link, o adresa sau macar numele magazinului.

Multumescc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| afafpunctro a răspuns:

Http://afaf.ro/product--mint-and-tea-tree-shower-gel--1895.html

un produs vegan, netestat pe animale :D

3 răspunsuri:
| Ella3133 a răspuns:

Cele de la Yves Rocher.
Cred ca le poti comanda si de pe net.
O sticluta d-aia e 10 lei[parca]

| BDandelion a răspuns:

Comandă de la Yves Rocher.
Produsele sunt franţuzeşti şi am văzut că au şi geluri răcoritoarewinking

| biutza1419 a răspuns:

Poti comanda de la avon eu am si este foarte bun. dai mai pe la sfarsitul catalogului