| Kenzorel112 a întrebat:

Stiti pe undeva prin Iasi un magazin ca sa cumpar un catelus mai mic adica pui da nici chair cat juamte din mana. Dati-mi link-ul magazinului sau adresa. Sau magazine din Iasi care pot viziona si pe ent catei. Multumesc.

4 răspunsuri:
| CalinBerindean a răspuns:

Cel mai bine cauti pe internet caini, eu am bichon si sunt multe sit-uri unde ii gasesti de ex : eMAG, mercador etc.

Răspuns utilizator avertizat
| George_Caleb_1966 a răspuns:

Maxipet

| Indragostita2000 a răspuns:

Mai bine ti-ai lua un chuaua si poti sa ti-l cumper de la orice magazin! Daca doresti un exemplu cauta pe internet rase de caini si acolo iti da vanzatorul si stii ce ai de facut in continuare!