| anonima0101 a întrebat:

.de ce nu pot sa dorm deloc noapte tin sa precizez ca imi este somn dar nu pot sa dorm orice as incerca...nu cred ca e din vina caldurii sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| denysuka16 a răspuns:

Poate ai prea multa energie si nu poti adormi... asa mi se intampla si mie incearca sa adormi cu televizorul dechis si fa sport ziua ca sa te obosesti un pic asa poti sa adormi mai repede... eu una asa fac happy

5 răspunsuri:
| ConstantinCornel a răspuns:

Poate ai băut mai multe energizante! happy

| Ap0cAl1p5a a răspuns:

Eu zic sa nu stai prea mult ziua in fata calculatorului\tabletei\telefonului etc.
Si desigur sa nu stai toata ziua in casa.
Nu stiu sa iesi sa faci sport sa te recreezi in general.
FUNDITA?:-D

| anonima0101 explică (pentru Ap0cAl1p5a):

Posibill... sad, Scz nu iti pot da funda.