| anonim_4396 a întrebat:

Buna
De cateva zile vad neclar. Nu stiu cum sa explic parca vad un film parca nu sunt eu acolo. Ca si cum mi-ar fi somn... Insa dorm 9 ore pe noapte.
Vreau o parere, in afara de mediclaughing Precizez vad bine, nu am ochelari.
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdrianT a răspuns:

Incearca o cura cu minerale de ex. calcivid combinat cu magneziu

| anonim_4396 explică (pentru AdrianT):

Hei multumesc pentru raspuns, insa am ajuns la concluzia ca ma astepta o raceala. In prezent sunt racita cu febra. Deci de-aia vedeam ciudat era un pre-simptom!

| AdrianT a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere, ai ma multa grija de tine

| anonim_4396 explică (pentru AdrianT):

O sa am. :*