| Dy3nutzzamarria a întrebat:

De ceva vreme ma doare capul, stomacul si burta.Nu stiu ce se intampla cu mine si imi este frica sa nu fie ceva grav.Ce credeti ca am? Dau fundita:*puppy dog eyes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| 7Mary7 a răspuns:

Daca te doare in partea dreapta si iti amorteste si piciorul poate fi apendicita.

| Dy3nutzzamarria explică (pentru 7Mary7):

Am facut apendicita

| cosmin2sun a răspuns:

Deci te doare si stomacul si burta si capul? E de rau atunci. daca iti e asa frica ar trebui sa mergi la medic. Poate fi o racaeal sau poate fi ceva mai grav dar de regula stomacul nu te doare de la raceala.