| Andrei33838383j a întrebat:

Buna,de curand m-am gandit ca as vrea sa imi dedic viata culturismului, de unde pot achizitiona steroizi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Salut, abia te apuci de sala si vrei steroizi?
este ca si cum abia iti pui manusile in maini si doresti sa te bati cu boxeri in ring;)

uite ce spune un user de-al nostru care a luat steorizi si si-a dat seama ca nu este ce trebuie : https://www.tpu.ro/......-ca-am-am/

in rest este alegerea ta ce vrei sa faci cu sanatatea ta!

| Andrei33838383j explică (pentru Simpatic):

Știu toate riscurile, vreau doar sa știu de unde pot lua, multumesc

| Simpatic a răspuns (pentru Andrei33838383j):

Din pacate fata de ceea ce cauti eu unul nu te pot ajuta, nici politica TPU nu-mi permite.in fine
din pacate eu am cam terminat-o cu sala, dupa cativa ani de box si sala de forta, accidentari etc
fii atent insa ca nu toti cei care vand pe net sunt oameni de incredere, sa nu iti vanda cine stie ce substante contrafacute!
cand eram adolescent si faceam sport gaseam la farmacie steroizi, stiu ca amici de-ai mei cumparau, a fost liber o perioada cand puteai sa cumperi steroizi precum Naposim, pana s-au desteptat autoritatile si au introduc retetele speciale happy
astea injectabile sunt mai greu de procurat.dar pe piata neagra poti gasi cam orice!
totusi ca fost sportiv, te-as safatui sa reconsideri ceea ce doresti, nu de alta dar sa nu aiba cumva repercursiuni asupra sanatatii tale!
este totusi alegera ta, si nimeni nu ti-o poate schimba! succes

| Andrei33838383j explică (pentru Simpatic):

Multumesc mult, sper sa gasesc ceea ce imi doresc

| Simpatic a răspuns (pentru Andrei33838383j):

Nu ai pentru ce! alegerea iti apartine. salut