| anonim_4396 a întrebat:

Buna,de curand mi-a aparut in gat niste bubite rosii, si am amigdalitele umflate su vinete si cerul gurii vana,!

Ps:M-am apucat de fumat de 3 saptamani, si fumezi 2.3 tigari maxim pe sapt, nu trag in piept.Nu pot merge la doctor!sad

Funda!:* si multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Camelisa a răspuns:

Heiiiii nu mai fuma...sau ma rog "pufai" e si mai grav! o sa ai probleme mari, sa stii ca ce ai patit tu in gat e posibil(am spus posibil) de la pufaitul tigarilor...NU o mai fa crede.ma! Cred ca poti trai si fara.