| 113343ooa a întrebat:

Buna.De trei zile ma doare burta, in prima zi m-a durut stomacul sus(ma ardea) si dupa jos sub buric, ma înțeapă si simt un fel de presiune.Nu mi-a trecut deloc durerea si uneori parca ma doare peste tot.Am crampe ca atunci cand trebuie sa-mi vina menstruația însă eu am avut o deja acum doua saptamani si ovulatia acum 3 zile.Ar putea fi o infecție? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Dumitru_Oana_Catalina_1992 a răspuns:

Da, ar putea fi o infectie, o toxiinfectie, daca te doare de 3 zile, du-te la medicul de familie, el te poate indruma in acest caz.
Mai exista sfatul medicului telefonic, insa cel mai bine te vede un medic.
Nu astepta sa ajungi la urgenta