| Anngela a întrebat:

Buna deci am spalat un pahar iar apoi am vrut sa beau apa, am baut dar nu am clatit paharul asa bine si dupa ce am baut am simtit gustul de axion si cu toate ca am inghitit 2 picaturi. Patesc ceva? FUNDA! Nu imi spuneti sa merg la doctor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Superman1243 a răspuns:

Nu o sa patesti nimic! Asa am mai facut si eu de cateva ori si de fiecare data m-am intrebat acelasi lucru ca si tine. Iar acum sunt foarte bine, nu am patit nimic! Poti sa stai linistita! happy

2 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

De regula se foloseste si buretele de sarma la axion; ai incercat si varianta aceasta?winking laughing tongue
NU; nu patesti nimic!

| Volsvagan70 a răspuns:

Nu va mai panicati ma atat, aveti 4 ani? Nu patesti nimic de la 2 picaturi