| anonim_4396 a întrebat:

Buna dragilor, ce faceti? Eu sunt putin cam ingrijorata.Cainele meu schioapata cu labutele din spate.Mama zice ca ar putea fi displazie de sold? Ce am putea face? Catelusa risca sa moara sad?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Poate mama are dreptate, mai ales daca este si un caine de talie mare.
Ar trebui mers la un medic veterinar.Nu ca ar muri, dar sigur sufera, iar medicul poate sa va indrume ce mancare iar trebui data, ce medicamente, ca sa-i aline durerile.

| Livia99Cossy a răspuns (pentru pietrean):

Multumesc frumos :*.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce intrebare! Cum adica cum ai putea face? Te duci cu ea la veterinar.

| Livia99Cossy a răspuns (pentru darrio2007):

Stai linistit/a ca aveam de gand sa fac asta oh go ondar nu iese mereu perfect la veterinar -_-.

| darrio2007 a răspuns (pentru Livia99Cossy):

Atunci unde ar iesi perfect? La cimitir? Asta ai vrea?