| Diiiiaaaa a întrebat:

Eu vara aceasta vreau sa slabesc cam 10 kg thinking Vreau o dieta INCERCATA. Vreau sa imi spuneti cat timp ati tinut-o si cat ati slabit. Fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| steffyboy a răspuns:

Incearca dieta dukan.E bazata doar pe proteine.Cauta pe google. Funda?

| Diiiiaaaa explică (pentru steffyboy):

Da fundawinking

| eroslove03 a răspuns (pentru Diiiiaaaa):

Scrii in msj id-ul tau de mess?big grin

| Diiiiaaaa explică (pentru eroslove03):

Logic ca nu straight face Prin raspunsurile tale imi dau seama ce pervers estiwinking

6 răspunsuri:
| eroslove03 a răspuns:

Incearca pe o cale cat mai Naturala daca stii la ce ma refer´happy

| Diiiiaaaa explică (pentru eroslove03):

Nu,nu stiu la ce te referi :-s

| eroslove03 a răspuns (pentru Diiiiaaaa):

Varä´multe grade afarä asa ca cat mai mult SeX nebun! Sanatate curatä! Elimini totul si o sa se vada cu siguranta rezultatele...am vazut rezultatul cu ochii mei la fostele mele partenere de!happy