| BereCuLamaie a întrebat:

Buna fetelor! ati folosit vreodata lotiunea restructuranta antivergeturi de la Gerovital Plant? este buna? am si eu niste vergeturi albe-sidefii, pe care as vrea sa le mai estompez. credeti ca se poate? Multumesc frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BIOO a răspuns:

Buna ziua! Iti recomand mai bine sa cumperi gelul anticelulitic de la Krauter si cu Untul de shea din aceeasi gama, deoarece vei avea efecte rapide si + ti se va hidrata si tonifia pielea! Le aplici dupa ce iti faci o baie fierbinte si cand ai porii deschisi ca sa-ti poata absorbi rapid pielea produsul! Mult succes!