| bibizuu a întrebat:

Mi-am cumpărat Gerovital Plant Crema Restructuranta Antivergeturi... pentru că am vergeturi pe picioare. sunt vergeturi rozalii. vreo părere despre cremă? dă rezultate? și. în cât timp?

1 răspuns:
| Ruxandra121 a răspuns:

Buna, si eu sunt in aceeasi situatie, dar ale mele sunt proaspete, eu ma dau de vreo 3-4 ori cu ea pe zi, si deja chiar a dat rezultate. big grinbig grin LA mine, aproape au disparut. Pupici :* Sunt sigura ca pana vara viitoare nu o sa mai se observe aproape deloc.