| Chainsaw a întrebat:

Ieri am iesit cu rolele si am cazut in genunchi. Nu puteam sa mai ma ridic, mi se incalzise tot piciorul am simtit aceeasi senzatie la fel cand mi-am rupt mana si am pus-o in ghips. Ma gandesc daca e doar o lovitura sau trebui sa imi pun piciorul in ghips? Ma doare destul de tare cand indoi piciorul si cand vreau sa merg ma doare tot piciorul. Mi se pare ca arata ciudat fata de celalalt genunchi :|. http://i.imgur.com/YGU81Eq.jpg asa arata lovitura. Voi ce credeti?:-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Indiferent ca e sau nu e ceva grav du-te la medic sa te vada

| Chainsaw explică (pentru mona):

Pai unde sa ma duc eu de nebuna?straight face. Daca ii spun mamei sa ma duca zice ca e doar o lovitura nimic grav de ce sa batem drumu degeaba si pe mine ma doare piciorul straight face

| mona a răspuns (pentru Chainsaw):

Spune-i oricum mamei

| Scumpilicii a răspuns (pentru Chainsaw):

Scuza-ma, dar mama ta este cam iresponsabila...

| Spaz472 a răspuns:

Hey, du-te la doctor sa nu faci apa la genunchi sunt foarte periculoase si daca dai de apa la genunchi o sa iti fie foarte greu eu am avut si nu prea mai scapi am cazut cu bmx-ul si mi-a cazut pe genunchi nu am fost la doctor decat dupa 1 luna si am aflat ca am apa la genunchi e posibil sa nu ai dar e posibil sa ai du-te repede nu mai astepta ca nu e de gluma. Nu vreau sa te sperii chiar daca probabil am facut-o dar decat sa stii ca puteai sa te duci si nu te-ai dus mai bine te duci acum. Succes!

| mbzba a răspuns:

Spune-i mamei...nu e nimic grav, o sa treaca...am patit si eu asa cand am cauzt cu rolele doar ca cu mult mai grav, se vedea carne vie dar vad ca acum e totul bine happy