| julia0123 a întrebat:

Imi poate spune cineva daca ceaiul de papadie ajuta la slabit?:d

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nouatigaraelectronica a răspuns:

Buna seara. Ajuta la slabit si la eliminarea toxinelor din sange dar nu consumati mai mult de 2-3 cani/zi pentru ca se poate ajunge la deshidratare si pe urma o sa aveti probleme mai grave decat greutatea happy

1 răspuns:
| danutzu96 a răspuns:

Este un diuretic puternic. Deci nu sari de 3 cani pe zi. ATENTIE : Nu din orice boschet se poate face ceai! Unele plante continand alcaloizi letali. Trebuie documentat foarte bine inainte de consum.