| AxelAlex2000 a întrebat:

imi. puteti raspunde la o intrebare?
Exista lumanari care nu au ceara foarte fierbinte. adica sa nu te arda ceara topita care cade? Am inteles ca cele cu ulei sunt asa..este adevarat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai vazut la ce sectiune ai postat?

| alina2k18 a răspuns:

Da, este adevarat, sunt alea de masaj, sunt pe baza de ceara de soia si ulei si ard la temperatura mai scazuta.
https://www.erotic24.ro/......13023.html

Răspuns utilizator avertizat