| Paraschiva_Plesca_1971 a întrebat:

Imi recomandati va rog niste ceaiuri bune care ajuta la slabit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Canadian Tea
Ceaiul de ananas Te Pina

2 ceaiuri foarte bune, eu am incercat cu Canadian Tea si am slabit initial 3 kg si am inceput iar acum de curand o cura cu el.

Scrie pe google numele ceaiurilor care le-am scris si vezi mai multe informatii despre ele.

Succes!

| RAY a răspuns:

Fiti seriosi,cum poate un ceai sa slabeasca,pacat de orele pierdute la scoala,nu vreau sa fiu rau dar cei care au raspuns nu au trecut la ora de biologie,fizica, chimie
biologic vorbim de rata metabolica =adica trebuie sa manci mai putin decat consumi
fizic vorbim de calorii e imposibil ca un ceai sa produca slabirea, ba chiar poate avea calorii daca pui zahar
in concluzie stati la ora de biologie, fizica treziti nu adormiti, slabirea vine cand mancam mai putin decat consuma organismul nostru simplu
dieta mea un snitel, un iaurt, un mar, masline e un inceput bun

| Fantastic7 a răspuns:

Ceaiul verde si ceaiul negru

| AnoAnonima0 a răspuns:

Ceaiul verde.