| anonim_4396 a întrebat:

Buna la toti! Am si eu o intrebare pentru voi. Cine stie vreo dietea de slabire rapida nu mai mult de 2 saptamini dra sa dau jos citeva kilograme, pentru cel mai concret raspuns fundita.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| totElodia a răspuns:

Prietena unei verisoare de-ale mele a murit inecandu-se cu un cub de gheata. Nu-l asculta pe @NirvanaFan, bea multa apa, ajuta enorm. Nu manca dupa ora 7, epita prajelile, zaharul si mezelurile. Consuma in schimb paine prajita integrala, neagra, cu secara, cu seminte etc cu putina margarina in fiecare dimineata.

| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Sport si mananca cuburi de gheata. Iti tin de foame si slabesti; P

| totElodia a răspuns (pentru laptelaperfuzii01):

1. Esti retard. 2. Esti retard.

| laptelaperfuzii01 a răspuns (pentru totElodia):

Doamne ba tu esti cu capu'? Eu vorbesc serios, da' na, stii cum se zice, binele se rasplateste cu raul. Esti o nesimtita

| Allexandrascumpika17 a răspuns:

Nu slabi multe kilograme e foarte mult n-o sa mai ai putere si vergeturi deci pentru inceput ia-o usor cu slabitu si manaca la ore fixe

| sashaclara a răspuns:

Nu te lua dupa "dietele minune" de pe internet. Dupa ce vei renunta la ele, vei depune toate kg la loc, poate chiar mai multe! Daca vrei sa slabesti sanatos si repede manca multe fructe, legume si abtine-te de la prajeli, dulciuri.Cand iti e foarte foame poti manca migdale deoarece reduc senzatia de foame si nu ingrasahappy Daca bei 2l de apa pe zi vei scapa de si mai multe kilograme. In 2 saptamani am reusit sa scap de 4-5 kg dar am facut si 1 ora de sport pe zi. Sper ca te-am ajutat happy

| cmaria94 a răspuns:

Mult sport