| Ionela_7274 a întrebat:

Niste diete pentru slabire rapida? De exemplu intr-o saptamana cam in jur de 2 kilograme. Va multumesc :*

6 răspunsuri:
| smilerz19 a răspuns:

Cred ca ai avea nevoie de niste sport pe langa dieta daca vrei sa slabesti asa mult.
Stiu o dieta cu care slabesti, dar ai si mai multa energie:
http://www.dietadeslabire.com/......ocale.html
Incearca sa tii dieta si sa faci si niste exercitii Tae-Bo.
http://www.taebospecial.ro/programepentruacasa.html

Succes!

| Madaliinaaa a răspuns:

Poii mananci dimineata mult ca sa-ti ajunga toata ziua, bei suc natural la pranz mananci salate cu fructe sau cu legume si seara mananci cat de putin se poate.Incearca sa reduci excesul de sare, zahar si grasime, si nu mai manca carne prajita pentru ca are multa grasime. Sper ca te-am ajutatlove struckFundaahappy:X:*

| amanda33 a răspuns:

Cauta pe net dieta lui catalin crisan. este singura dieta in care poti manca si mezeluri si mai multe happy

| saddasdasdad a răspuns:

10 km de alergat in fiecare zi si iti garantez ca le dai jos.

| Hangover a răspuns:

Pai daca mananci sanatos in fiecare zi si apoi faci miscare 30 de minute(pe zi) iti zic eu ca va merge.Sa nu uiti ca trebuie sa mananci fructe, legume, ciorbe, carne rosie.Am o smecherie dar asta dureza mai mult de o saptamana! O luna intreaga nu manca mancare cu zahar. Nici dulciuri, preajituri, miere, mancaruri preparate cu zahar, care contin zahar. Chiar merge. Eu am facut asta si am slabit 5-6 kg! (dar am respectat dieta)winkingwinkingwinkingwinking