| CristianMD a întrebat:

BUNA LA TOTI TPU.
Deci... sa incep cu intrebarea... acum DAU FUNDA URGENT VREAU RASPUNS
Mama mea timp de 5 zile, cateodata asa pe zi ii curgea sange din gura, ea credea ca e de la dintele care-i cade... si azi cand s-a uitat avea o borta acolo langa masea dar nu la dinte... ce ar putea sa aiba ca maine dupa lucru se duce la medic dar as vrea si eu sa stiu sa nu ma ingrijorez!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alecsalecs a răspuns:

Stai linistit, ca nu are mare lucru nu trebuie sa te ingrijorezi probabil gingia este inflamata.un abces ...Deci te asigur ca nu are nimic. ok? Dormi linistit!

2 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Hmmm..gingie inflamata, cv de genu. Stai linistit, nu are ce sa fie grav.

| alecsalecs a răspuns:

Multumesc pentru fundita.i a spune mi cum se simte mama ta?