| Winners10 a întrebat:

Lucrez intr-o fabrica de ambalat de fructe in spania si am o mica problema. De la aerul conditionat, cel mai probabil mi s-au umflat putin pleoapele la ochi si mi s-au inrosit ochii. Am dat cu kanamicica si ochii nu mai sunt rosii insa pleoapele sunt putin umflate si cand bate vantul mai tare putin sau aerul in fata parca ma dor. Ce as putea sa fac? La fel am patit si anul trecut. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu s-a la curent de aer, daca esti sensibil.

| Bula a răspuns (pentru Bula):

Nu stai (eroare "corectare" automata TPU)

| CuriousStuff a răspuns:

Du-te la medic. Sau ia un antiinflamator slab.