| thalia a întrebat:

ma bucur ca m-am inregistrat in acest sait pentru ca poate gasesc oameni cu suflet.am o vecina cu 2 copii bolnavi. ei stau la parinti si au nevoie de o suma de bani pentru a opera fetita in varsta de 5 luni. ei au nevoie de 10.000 ron.cine poate sa ajute cu cat de putin vrea ii rugam sa o faca cu draga inima si cu suflet.va multumim

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| dy a răspuns:

Bine ai venit pe acest site! Dar...nu cred ca-i cel mai nimerit pentru donatii! Exista http://www.donatiionline.ro/. Aici, din pacate se cam alearga dupa "fundita" si alte probleme...Succes oricum si felicitari pentru initiativa!

| Jadis a răspuns:

Apreciez ce faci. Ai suflet bun. Dar de unde esti?

| cucalic a răspuns:

Din hunedoara, vulcan

| beautifulkiss a răspuns:

Buna ma bucur nespus de mult ca mai exista si persoane care au inima si vor sa ajute persoanele cu probleme.Ai un suflet foarte bun si Dumnezeu te va rasplati.As vrea nespus de mult sa te ajut, dar am 12 ani si nu am cum sa ofer ajutor financiar.Imi cer scuze.

| Ervin a răspuns:

Sunt idem cu dy. le urez succes copilaşilor.