| nuconteaza777 a întrebat:

Buna, menstruația mi-a întârziat cu 5 zile. Ieri am făcut test de sarcina si a ieșit negativ. Am dureri de ovare ca și în timpul menstruației dar nu am sângerare. Trebuie oare să mai fac un test?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să mai aștepți, că poate doar întârzie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nimic grav. Iti intarzie si atat. Probabil nu ai un ciclu regulat.

| xilef123 a răspuns:

Pai ai facut-o fara prezervativ?

| Allys19 a răspuns:

E posibil sa îți întârzie și atât.Mi s-a întâmplat sa nu îmi vina 2 săptămâni și sa ma doară burta.Nu trebuie sa te panichezi

| Catalin_Robert_1990 a răspuns:

Ai 4 de da?