| ella2816 a întrebat:

Buna,mi-a venit ciclu ieri mi-a curs mult dar seara am schimbat absorbantul si dimineata n-am gasit nimic pe el...mai devreme am vazut ca e patat doar foarte putin, ce credeti ca este?crying(

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Pai nu trebuie sa-ti vina constant, mult. Probabil s-a intamplat asa unde ai avut un somn linistit. Oricui i se intampla.
Si eu am zile cand imi curge foarte mult, si zile cand foarte putin.
Nu e cazul sa te ingrijorezi, foloseste un absorbant, sa nu ai surprize neplacute.

| ella2816 explică (pentru NoSmile):

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri!:*

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ești adolescentă, este o reacție normală până la reglarea sa.
Ceaiul de crețișoară stimulează reglarea hormonală, natural.
Pa, pa.

| h3r a răspuns:

Ce să fie? Menstruație. Și e normal, încă nu e tocmai regulată.

| AdYtZu189 a răspuns (pentru h3r):

Diabala stie tot in acest domeniu laughing)

| h3r a răspuns (pentru AdYtZu189):

Ce e piticot? tongue

| AdYtZu189 a răspuns (pentru h3r):

Ma plicti bagami id de mess sad

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
E normal. Daca faci efort curge mai mult, daca nu, mai putin big grin!

| Deyutza1039 a răspuns:

Nu e nimic rau!

| Chachi913 a răspuns:

Nimic rau...

| corinutz07 a răspuns:

Eu cred ca asa e normal sa ai ciclu

| anonimiussandicartiozeropmmdy a răspuns:

La unele persoane ciclu curge mai mult ziua decat noaptea.