| BruNnEtTe a întrebat:

mi'au iesit aseara niste bubite miki pe buza de sus cred ca e herpes mi-am dat cu aciclovir cu bitter suedez dar degeaba.....va rog ajutati-ma vreau sa imi treaca pana maine sau macar sa nu mai fie asa mare... funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Camelisa a răspuns:

Buna.Pana maine nu are cum sa iti treaca, dar ai putea sa incerci cu tetraciclina, este o crema foarte buna, sau galbenele(de ce nu)eu folosesc.
Sper sa te ajute si pe tine.Numai bine

| BruNnEtTe explică:

Incerc si asta cu lingura de lemn.....cu miere sau crema de galbenele ce zici?

| Camelisa a răspuns (pentru BruNnEtTe):

Nu stiu ce sa spun in legatura cu mierea thinking nu am incercat.Nu am vazut ca ai scris, scuze.
Cum esti azi? S-a mai dus? Ce ai facut?