| CristinaSNC a întrebat:

Mi se cojeste pielea in colturile gurii, cum tratez chestia asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Si eu am patit asta. (de la kiwi).
dar nu am pu creme, putin m-am dat cu strugurel si am asteptat sa treacă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti folosi crema de galbenele, ajuta happy

| Bewaree a răspuns:

Din cauza frigului! Poti astepta sa dispara singura sau dai cu niste crema la colt sa treaca gen crema speciala exista in farmacii.

| llg a răspuns:

Cel mai bine si mai sigur: Bea mai multa apa. Este singura care de rehidratare. Nu cu strugurele sau creme.

| Arisia a răspuns:

Iti poti lua un strugurel Nivea, am avut si eu si actioneaza bine