| anonim_4396 a întrebat:

Am pielea din jurul gurii foarte sensibila si la spalarea pe dinti imi ramane rana (mai exact la colturile gurii)... doar unpic atingu cu peria buzele si deja se face rana... ma puteti ajuta cu ceva?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| rrrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Asta se intimpla din cauza lipsei vitaminei A, ia de la farmacie, vitamina A si E,(lichida A capsule E)si ungete pe buze, iar vitamina E o capsula pe zi. Dupa 7zile se va observa rezultate multumitoare!

| tigress a răspuns:

Eu pateam ceva asemanator cand ma spalam pe dinti cu o pasta de la plafar.nu mai stiu cum se numeste. nici nu mai puteam sa mananc de durere. abia vorbeam. incearca si sa schimbi pasta de dinti.cine stie poate esti mai sensibila la unul din ingrediente.