| just4you_6809 a întrebat:

Buna mia-u ramas niste semne din cauza acneei pe fata. exista vreo sansa sa scap de ele fara peeling sau ceva de genu asta.am auzit ca crema de galbenele ar fi buna.Astept parari:. P. S. Dau funditatongue

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, crema de galbenele e foarte buna nu numai pentru semne ci si pentru acneea insasi. cand foloseam imi dispareau pana si punctele negre. bine acum ca se formau iarasi e altcevalaughing insa trebuie insistat cu ea in fiecare zi cam o luna pana sa se vada rezultate serioase.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este cicatrizant ca și mierea de albine.
După vârsta de 18 ani o terapie cu lumină pulsativă te poate ajuta cu adevărat.
Pa, pa.

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Tinctura de galbenele (o gasesti la plafar), pe care o folosesc seara inainte de culcare sub forma de compresa pe care o las pana a 2 zi dimineata.

| lost.in.rain a răspuns:

Iti recomand crema de galbenele sau uleiul de catina.
Sanatate maxima!

| VoiceWithin a răspuns:

Da, crema de galbenele este cea mai buna!

| pinktyo a răspuns:

Da. e perfect! da-te cu crema de galbenele. atunci cand stai acasa si seara inainte de somn! ai sa vezi ca ti le cicatrizeaza si vei avea un ten super!