| RaLuCk a întrebat:

Am probleme cu acneea, da am cosuri. Si problema este ca mi-am rupt cateva distre ele si au ramas semne destul de vizibile. Ce sa fac sa scap de aceste "semne"? Si ce crema hidratanta imi recomandati inpotriva acneei?

Răspuns Câştigător
| moniiq a răspuns:

Buna!
Am avut si eu o problema cu cosurile. Le rupeam si imi ramaneau semne, ca si tine. Dar treceau peste cateva zile. Mi-a recomandat cineva sa incerc tetraciclina unguent.Si chiar nu-mi venea sa cred ca a mers. Deja a trecut o luna si ceva de cand nu mai folosesc crema si tenul meu a ramas la fel. Ti-o recomand! E foarte bunawinking

2 răspunsuri:
| aиdяaaa●• a răspuns:

Pt semne iti pot recomanda crema de galbenele care ti le va face mai micutze, dar nu vor disparea completstraight faceMai bine consulti un dermatolog, el va stii mai bine ce e bun pentru problemele talewinking:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate gasesti ceva util aici http://tinyurl.com/2abvdx7 daca nu, dermatologul te poate ajuta mai departe