| IonutBaws a întrebat:

Nu stiu daca am gresit categoria dar este o problema intima si cred ca trebuie pusa aoci. De ceva vreme adica de foarte multi ani ma confrunt cu o problema la penis care eu sunt de parere ca este normala. Deci. Eu sunt virgind. De curand am facut 18 ani si eu cu o prietena avem un gamd sa facem sex. Problema este la mine cu penisul. De ce cand ating capul penisului(cand indepartez pielita care imi acopera penisul)incepe sa ma usture si iau repede mana de pe el din cauza sentimentului neplacut. Este ceva normal? Asta se intampla doar cand ating cu pielea dinafara pielitei ce acopera penisul (ex: cu degetul). Este ceva normal? Ar trebui sa ma ingrijoreze? Sau asta e din caua virginitatii? Iar dupa ce ma dezvirginez cu timpul imi trece acea senzatie de usturime neplacuta? Nu am facut nimic care sa ma afecteze la zona respectiva. Asa e de cand ma stiu. Astept idei, raspunsuri si propuneri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Holy2010 a răspuns:

Probabil esti hiper sensibil. Incearca cu prietena si daca nu e ok mergi la medic.

Răspuns utilizator avertizat
| saftaiiustin a răspuns:

Practic ti-ai dat și tu seama de problema. Din vina virginității. da, va trece cu timpul

| iulian9129 a răspuns:

Va trece dupa ce faci sex
Adica dupa ce faci sex o sa ti-se rupa asta o sa curga sange dar asa e prima data

Răspuns utilizator avertizat