| hulkwirine a întrebat:

pana acum acum am facut cateva consultatii si am dat analize la endocrine la spitalul sf. spiridon Iasi! totul fost gratuit, deoarece sunt cetatean moldovean si am asigurare, si sunt elev! insa acum trebuie sa merg la sectia III de chirurgie pentru un control si stabilirea operatiei pentru ginecomastie! am vzut pe net ca e scump, dar mi s-a spus ca nu costa nimic! deci ar trebui sa achit aceasta operatie sau nu? daca da cat costa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
NU plătești, mergi cu încredere.
Pa, pa.

| Azµre a răspuns:

Nu! Mergi cu încredere.