| anonim_4396 a întrebat:

Parintii mei sunt plecati in strainatate si as vrea sa fac un control ginecologic.Stie cineva,in judetul Hunedoara,oras Petrosani, daca pot merge ca minor sa fac acest control si care ar fi costurile acestuia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Din pacate nu cred ca un medic isi risca meseria! Nu ai voie la medic fara insotitor major si sa fie parinte. Incearca la oricare!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Cu buletinul poti merge in jur de 100 de lei este consultatia la privat iar la stat cu trimitere poate fi gratis.