| AcelOm a întrebat:

Buna! Rog mare seriozitate!
Sunt in carantina si inca nu pot merge sa imi fac un control la ginecologie, de 3 zile imi apar scurgeri vaginale abundente foarte apoase insotite de dureri si senzatia de disconfort.
Aceasta pierdere de apa vine totodată cu o senzație permanenta de sete si am buzele foarte uscate si sunt deshidratata (dar asta nu stiu daca este de la covid sau de la problema asta).
A mai trecut cineva prin asa ceva? Ce credeti ca este? Cat de grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suna la medicul de familie! Daca nu-i stii numarul trimite un prieten la el.