| bluestrawberries a întrebat:

Saptamana trecuta prietena mea a cazut de pe scari si s-a lovit foarte tare la cap, am chemat o ambulanta pentru ca nu se mai trezea. Dupa 3 zile s-a trezit. Toate bune si frumoase pana cand a intrat in salon iubitul ei. Cand l-a vazut a inceput sa intrebe de toata lumea cine e baiatul si ce legatura are ea cu el. Credeam ca glumeste dar nu e asa. Isi aminteste tot doar de el nu. Am vorbit cu doctorii si au spus ca nu au mai vazut sau auzit de asa ceva. Relatia lor nu a fost doar lapte si miere dar pentru ei a fost perfect. Chiar daca se mai certau se impacau repede si erau mereu fericiti impreuna. Daca stiti cazuri asemanatoare sau daca ati auzit ceva asemanator, va rog sa ma ajutati! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Daria00 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...Cred e doar o usoara amnezie...

| syos007 a răspuns:

Mda... am mai auzit de asa cazuri. cica am citit pe internet, ca asta ar putea fi o problema tocmai a relatiei lor. Zicea ca problema ar putea fi din cauza ca a facut-o sa sufere, si ca a afectat.o foarte grav chestiaa asta, si asta ar fi problema. acum nu stiu daca e tocmai adevarat, dar sper ca totusi ti.am fost de ajutor :**. Funda? happy

| bluestrawberries explică (pentru syos007):

Imi poti da articolul? Vreau sa citesc si eu.