| AnastasyaPopp a întrebat:

Se poate slabi cu niste ceaiuri? Tot pune vedetele pe facebook ceva ceai la punga laughing. Cum slabesti si nu scazi din forme? Daca merge cu ceaiul ala, bei ceai tot timpul sau mananci ca de obicei numai ca bei ceaiul acela si slabesti. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca ma uit la poza aia a ta, parca stai in maini, nu in picioare, cam ce ai vrea sa mai slabesti...

| untu a răspuns:

Se poate slabi cu ceaiul de soc sau ceai CANADIAN TEA! Ceaiul verde este bun pentru slabit si de eliminat celulita! Sa mananci un pumn de zmeura proaspata, arde repede caloriile!

| UnBroken2016 a răspuns:

Aia sunt platiti sa puna asemenea poze pentru ca sunt destui tampiti care sa creada asa ceva.

| 7Azaky a răspuns:

Stii cum se slabeste? Daca iti misti curul..si mananci echilibrat..practic trebuie sa consumi mai multe calori decat bagi in tine! Asa ca descarca'ti aplicatia myfitnesspal ..si calculeaza'ti caloriile! Si mananca sanatos + sport (sala, jogging.ce vrei tu )! Dar fii sigura ca doar band un ceai si stand cu curu pe canapea..nu o sa aiba nici un rezultat! Nu vreau sa fiu rau sau sa sune rautacios.dar asta este adevarul!