| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara.Am o mica intrebare.Am 22 de ani si 1.78 m.Mai pot sa cresc vreo 5 cm? Da da, cum pot face asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| EkToR a răspuns:

Foarte greu, poti incerca sa faci inot sau un alt sport pentru a te inalta.

| voicualexvoicu a răspuns:

Deja ai atins o varsta unde dezvoltarea naturala nu mai este la fel de efectiva ca acum 10 ani spre exemplu.Este imposibil sa nu e dezvolti in inaltime acum doar lasand timpul sa treaca, inotul, baschetul te poate ajuta.

| Sorinx a răspuns:

Fii atent si faci o masa de tortura care te trage de maine si de picioare si sa vezi cat te intinzi laughing
lol frate nu ai cum tongue

| RazOl17 a răspuns:

Nu, nu mai pot creste