| Maria2008op a întrebat:

Buna seara, Am o nedumerire daca eu consum pe sapta 7700 de calorii voi slabi un kg de grasime?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intrebarea asta ai pus-o de zeci de ori, pe forum, sub diverse forme.
Evident ca nu dai doi bani pe ce te sfatuim, doar urli dupa atentie.

Mergi inapoi si citeste toate sfaturile noastre, la intrebarile tale:

https://www.tpu.ro/utilizator/abgzud/intrebari/

| Maria2008op explică (pentru Violleta2022):

Eu ma refer ca daca am la final Saptamanii 7700 de calorii voi slabi chiar daca am mancat intr o zi de ex 3000 de calorii

| Violleta2022 a răspuns (pentru Maria2008op):

Urca-te pe cantar si vezi singura!
Tu oricum nu esti capabils atii cont de nici un sfat de-al nostru, doar vorbesti ca sa nu adormi, fiindca urli dupa atentie.

Desi, nu stiu de ce mai intrebi pe aici, oadta ce declari ca manaci 3000de calorii intr-o zi si tot ce ai tinut pana atunci se duce pe apa sambetei.

Du-et fetita la psiholog daca ai nevoie de atentie, ca subiectul "slabit" nu tien la tine

| Maria2008op explică:

*saptamana