| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, am o problema mai delicata, am observat de la un timp ca am un testicul mai lasat decat celalalt(probabil am varicocel) pe langa asta la ejacula**, sperma este apoasa, din cate stiu eu ea ar trebui sa fie vascoasa, se poate sa fie din cauza varicocelului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din cate stiu eu e destul de normal ce descrii tu, deci as zice sa nu iti faci griji.

| Kogaion a răspuns (pentru anonim_4396):

Sper sa ai dreptate...