| Carmen a întrebat:

as dori sa stiu la ce riscuri ma supun (din punct de vedere medical) daca fac sex anal? iubitul meu cam bate apropouri legate sexul anal, observ in el o dorinta, o curiozitate imensa de a practica acest tip se sex.insa eu nu sunt prea sigura si am multe temeri. avem o relatie frumoasa si ne intelegem bine.sunt cu el de 2 ani si 9luni.astept pareriile si sfaturile voastre! multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii la linkul :
...mai-mul-i/

Toate cele bune.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Faci hemoroizi si ramai cu ei toata viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atat timp cat el e curat pe p si tu inauntru nu vad care ar fi problema, asta insemnand fara prezervativ!
Adica in anus nu in vagin, daca la asta se refera intrebarea ta!
Daca e in vagin atunci e cam riscant ca nu sti daca el sufera de o boala venerica.
Sau poate sa ia el bleneoragie de la tine dar numai in cazul vaginal si fara prezervativ!
Eu in locul lui as faceo cu tine noaptea tarziu intr-o vana MARE cu spuma multa si petale de trandafiri.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e pentru prima data fa sa fie un soft sex in cazul ista si sa nu fie harder si deeper!